Darbas administratoriui (-ei) – asistentui (-ei) Vilniuje

Junkis, administratoriau (-e) – asistente, prie SOL Baltics komandos Vilniuje

Darbo pobūdis:

  • Įmonės dokumentacijos tvarkymas ir archyvavimas (raštų, dokumentų rengimas, saugojimas, kontroliavimas);
  • Su įmonės veikla susijusios informacijos atnaujinimas ir paskirstymas;
  • Pirkimo sąskaitų apdorojimas ir suvedimas į buhalterinę sistemą;
  • Pagalba projektų vadovui ruošiant dokumentus klientams, deklaruojant klientų skaitiklių parodymus, rengiant mėnesines ataskaitas;
  • Biuro veiklos administravimas ir priežiūra (užtikrinti, kad veiktų visa biuro įranga, netrūktų darbo priemonių);
  • Laiškų registravimas, siuntimas, gavimas, kurjerio iškvietimas;
  • Informacijos priėmimas, perdavimas telefonu, el. paštu;
  • Įvairūs organizaciniai darbai (susitikimų koordinavimas, gimtadieniai, įvairios progos ir kt.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Power Point);
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Iniciatyvumas ir gebėjimas padėti organizuoti kasdienius darbus bei sekti jų atlikimą;
  • Kruopštumas, atsakingumas, organizuotumas ir paslaugumas.

Siūlome:

  • Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje tarptautinėje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas: 1200 Eur neatskaičius mokesčių (priklauso nuo turimos patirties, kompetencijų ir įgūdžių).

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe