Siūlome bendrastatybinių darbų techniko (-ės) darbą Vilniuje

Kviečiame prisijungti prie SOL Baltics komandos bendrastatybinių darbų techniką (-ę) Vilniuje

Darbo pobūdis:

Įvairių bendrastatybinių ir staliaus darbų atlikimas (spynų, baldų remontas; apdailos darbai; kiti pastatų ūkio ir aplinkos darbai);
Medžiagų, reikalingų darbams atlikti pirkimas;
Pagalba techninio aptarnavimo padalinio darbuotojams;
Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas.

Reikalavimai:

Techninis/profesinis išsilavinimas (apdailos, staliaus, elektros, vandentiekio ar nuotekų srityse);
Gebėjimas savarankiškai vykdyti darbus;
Atsakingumas, komunikabilumas ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
Darbo patirtis pastato inžinerinių sistemų srityje;
Kvalifikaciniai pažymėjimai;
Rekomendacijos.

Siūlome:

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.

Darbo užmokestis : nuo 1100 bruto.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 682 91737 arba savo gyvenimo aprašykus siųskite info@sol.lt

www.sol.lt

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe