Apmokėjimas nuo
1300 €
bruto per mėnesį
Darbo vieta:

Kviečiame prisijungti prie SOL Baltics komandos elektriką (-ę) Panevėžyje

Prisijunk prie technikų komandos Panevėžyje

Darbo pobūdis:

Elektros ūkio priežiūra ir remontas;
Žemos ir vidutinės įtampos skirstomųjų įrenginių profilaktinė patikra;
Reagavimas į gedimus ir jų šalinimas.
Inžinerinės įrangos bei sistemų atnaujinimas ir modernizacija;
Pasiūlymų elektros instaliacijos būklei gerinti ir suvartojamai mažinti rengimas;
Varžų matavimai ir elektros maitinimo schemų sudarymas;
Naujos el. įrangos montavimas;
Kiti su elektros ūkio priežiūra susiję darbai.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas;
Techninės dokumentacijos skaitymas ir ir ruošimas;
Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis elektros sistemų eksploatavimo srityje;
Išmanote elektros tinklų, įrenginių ir sistemų veikimo principus bei jų techninės priežiūros, eksploatacijos ir remonto reikalavimus;
Komunikabilumas, diplomatiškumas ir atsakingumas. Komandos valdymas įtemptose situacijose bei tinkamas  prioritetų paskirstymas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nuosavas automobilis būtų privalumas);

Privalumai:

Turite išsilavinimą, suteikiantį teisę būti atsakingam už elektros ūkį (VK; AK apsaugos nuo elektros iki 10 kV);
Turite aukštąjį išsilavinimą elektros/automatikos/kt. panašiose srityse.

Mes Jums siūlome:
  • Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
  • Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.
SOL Baltics

Įmonė teikianti nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas verslo klientams Baltijos šalyse.

Pas mus dirba daugiau nei 2200 darbuotojų, metinė apyvarta siekia beveik 30 mln. Eurų, iš kurių 2% investuojame į savo darbuotojų mokymus.

Darbas puikiai tinka jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms, bei žmonėms turintiems dalinį darbingumą.

Norėdami kreiptis, užpildykite formą

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe