Siūlome elektriko (-ės) darbą Vilniuje

Kviečiame prisijungti prie SOL Baltics komandos elektriką (-ę) Vilniuje

Darbo pobūdis:

Elektros ūkio priežiūra ir remontas;
Žemos ir vidutinės įtampos skirstomųjų įrenginių profilaktinė patikra;
Reagavimas į gedimus ir jų šalinimas.
Inžinerinės įrangos bei sistemų atnaujinimas ir modernizacija;
Pasiūlymų elektros instaliacijos būklei gerinti ir suvartojamai mažinti rengimas;
Varžų matavimai ir elektros maitinimo schemų sudarymas;
Naujos el. įrangos montavimas;
Kiti su elektros ūkio priežiūra susiję darbai.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas;
Techninės dokumentacijos skaitymas ir ir ruošimas;
Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis elektros sistemų eksploatavimo srityje;
Išmanote elektros tinklų, įrenginių ir sistemų veikimo principus bei jų techninės priežiūros, eksploatacijos ir remonto reikalavimus;
Komunikabilumas, diplomatiškumas ir atsakingumas. Komandos valdymas įtemptose situacijose bei tinkamas  prioritetų paskirstymas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nuosavas automobilis būtų privalumas);

Privalumai:

Turite išsilavinimą, suteikiantį teisę būti atsakingam už elektros ūkį (VK; AK apsaugos nuo elektros iki 10 kV);
Turite aukštąjį išsilavinimą elektros/automatikos/kt. panašiose srityse.

Siūlome:

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;

Darbo užmokestis : nuo 1300 bruto.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 682 91737 arba savo gyvenimo aprašymus siųskite info@sol.lt

www.sol.lt

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe