Siūlome silpnų srovių specialisto (-ės) darbą Vilniuje

Kviečiame prisijungti prie SOL Baltics komandos silpnų srovių specialistą (-ę) (priešgaisrinių sistemų) Vilniuje

Darbo pobūdis:

Priešgaisrinių centralių aptarnavimas ir remontas, kompleksinių gaisro gesinimo ir aptikimo sistemų bandymų vykdymas;
Elektros ūkio priežiūra;
Periodininės techninės priežiūros darbų savalaikis planavimas, organizavimas ir vykdymas;
Reagavimas į gedimus, jų šalinimas;
Techninės dokumentacijos pildymas ir kontrolė;
Kitos inžinerinės įrangos ir sistemų techninė priežiūra, atnaujinimas ir modernizacija (pagal galimybes).
Domėjimasis techninės srities naujovėmis ir norminiais dokumentų pakeitimais.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas (elektrotechnikos, silpnųjų srovių)
Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir vykdyti darbus;
Atsakingumas, komunikabilumas ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:

Darbo patirtis pastato inžinerinių sistemų srityje;
Kvalifikaciniai pažymėjimai;
Nuosavas automobilis.

Siūlome:

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.

Darbo užmokestis: nuo 1400 bruto.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 682 91737 arba savo gyvenimo aprašykus siųskite info@sol.lt

www.sol.lt

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe