Siūlome šilumos-dujų ūkio inžinieriaus (-ės) darbą Vilniuje

Kviečiame prisijungti prie SOL Baltics komandos šilumos-dujų ūkio inžinierių (-ę) Vilniuje

Darbo pobūdis:

Dujas deginančių įrenginių ir dujotiekio techninė priežiūra, remontas, atnaujinimas ir modernizacija;
Šildymo sistemų paruošimas šildymo sezonui, šildymo sistemos parametrų kontrolė, higienos normų užtikrinimas;
Defektinių aktų ruošimas taisyklinga lietuvių kalba, naudojant techninius terminus bei profesionaliai pagrindžiant pastebėtus trūkumus, jų įtaką saugiai ir efektyviai pastato eksploatacijai;
Sąmatų techninės dalies ruošimas, įvertinant medžiagų/įrengos kiekius bei reikalingas darbo laiko sąnaudas;
Periodinės techninės priežiūros darbų vykdymas;
Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas;
Techninės dokumentacijos pildymas ir kontrolė;
Domėjimasis techninės srities naujovėmis ir norminiais dokumentų pakeitimais.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas (šilumos, dujų, vėdinimo, šaldymo, vandentiekio ir nuotekų srityse);
Gebėjimas savarankiškai vykdyti darbus;
Atsakingumas, komunikabilumas ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.

Siūlome:

Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;

Darbo užmokestis : nuo 1300 bruto.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės telefonu +370 682 91737 arba savo gyvenimo aprašymus siųskite info@sol.lt

www.sol.lt

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe