Apmokėjimas nuo
1000 €
bruto per mėnesį
Darbo vieta:

Kauno Mastaičių pradinė mokykla, Mokslo g. 2

Darbo laikas
Darbo laikas I-V 8:00-17:00
Darbo pobūdis
Tvarkyti smulkius bendrastatybinius bei inžinerinių sistemų darbus (rankenų keitimai, paveržimai, kondicionierių perkrovimai, vėdinimo angų pavalymai ir t.t)
Papildoma informacija
Reikalavimai:

minimalus kompiuterinis raštingumas;
pareigingumas;
atsakingumas;
žalingų įpročių neturėjimas.
Mes Jums siūlome:
  • Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
SOL Baltics

Įmonė teikianti nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas verslo klientams Baltijos šalyse.

Pas mus dirba daugiau nei 2200 darbuotojų, metinė apyvarta siekia beveik 30 mln. Eurų, iš kurių 2% investuojame į savo darbuotojų mokymus.

Darbas puikiai tinka jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms, bei žmonėms turintiems dalinį darbingumą.

Norėdami kreiptis, užpildykite formą

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe