Apmokėjimas nuo
1300 €
bruto per mėnesį
Darbo vieta:

Kviečiame ūkvėdį į SOL komandą Panevėžyje!

Darbo laikas
Darbo laikas I-V 8:00-17:00
Prisijunk prie technikų komandos Vilniuje

Darbo pobūdis:

Inžinerinės įrangos bei sistemų techninė priežiūra ir remontas;
Reagavimas į gedimus ir jų lokalizavimas.
Techninės dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas (elektros, dujų, šilumos, vėdinimo, šaldymo, vandentiekio ir nuotekų ar silpnų srovių srityse);
Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir vykdyti darbus (tektų atlikti smulkius statybos darbus, staliaus darbus, tokius kaip spynų keitimas, apdailos darbai);
Atsakingumas, komunikabilumas (tektų tiesiogiai bendrauti su užsakovu) ir veržlumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:

Darbo patirtis pastato inžinerinių sistemų srityje;
Kvalifikaciniai pažymėjimai (PK)
Nuosavas automobilis.

Mes Jums siūlome:
  • Profesinės kompetencijos ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7;
  • Kelionės į/iš darbo apmokėjimas.
SOL Baltics

Įmonė teikianti nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugas verslo klientams Baltijos šalyse.

Pas mus dirba daugiau nei 2200 darbuotojų, metinė apyvarta siekia beveik 30 mln. Eurų, iš kurių 2% investuojame į savo darbuotojų mokymus.

Darbas puikiai tinka jauniems ir vyresnio amžiaus žmonėms, bei žmonėms turintiems dalinį darbingumą.

Norėdami kreiptis, užpildykite formą

    rytedienąvakarenaktįdarbo dienomissavaitgaliaispagal grafiką

    TaipNe