19 metų trukusi Anjos kelionė su „SOL Latvia“

06. kovo 2023

Anjos kelias su „SOL Latvia“ prasidėjo 2004 m., kai jai teko tvarkyti „Lattelecom“ biurą Rygos senamiestyje. Kelerius metus pagrindines pajamas ji gaudavo iš SOL.

Latvijos ir Lietuvos vykdantysis direktorius Kurmet su Anja

Vėliau, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, ji susirado kitą darbą, tačiau atsisveikinti su SOL neketino. Taigi SOL jau daugiau nei 10 metų yra jos papildomas darbas. Šiuo metu ji tvarko vieną iš SOL klientų biurų rytais.

Anja sako, kad viskas, ką uždirba SOL, yra jos papildomos pajamos, kurias ji išleidžia tik savo pomėgiui – kelionėms. Anja mėgsta dalintis kelionių įspūdžiais. Ji pasakoja apie gražiąją Siciliją rudenį ir žavųjį Stambulą balandį, kai Eligano parke žydi pavasarinių gėlių kilimai. Kaip didžiausią įspūdį palikusią kelionę Anja paminėjo kelionę į Dubajų – miestą, pasižymintį nepriekaištinga švara, tvarka ir nuostabia pažanga.

Trumpesnėms kelionėms Anja rekomenduoja vykti į Lietuvą, fantastišką Šiaulių miestą ir netoliese esantį Pakruojo dvarą, kur vyksta nuostabūs žibintų ir gėlių festivaliai. Anja taip pat pabrėžia, kad Rygoje (kur ji gyvena) yra daugybė nuostabių vietų ir renginių.

Anja mano, kad dirbs SOL ir senatvėje, jei tik leis sveikata. Nes net ir išėjusi į pensiją ji tikrai norės keliauti, o SOL jai yra puiki galimybė įgyvendinti šią svajonę.