Bendrovėje SOL praktikantai yra visada laukiami

11. February 2021

Bendrovė „SOL Baltics“ mielai siūlo darbo praktikos galimybes įvairių sričių studentams. Tokiu būdu gerai besimokantys studentai įgyja papildomos savo srities patirties, o įmonė suteikia pridėtinės vertės praktikantų žinioms. Jau daugelį metų bendrovėje SOL studentai atlieka darbo praktiką įvairiuose skyriuose, o daugelis jų, atlikę praktiką, užsitikrina ir darbo vietą įmonėje. Praėjusiais metais praktikantai turėjo galimybę dalyvauti buhalterinės apskaitos, įdarbinimo, personalo, rinkodaros ir techninės priežiūros skyrių darbe.

Toliau supažindinsime jus su trijų puikių praktikantų darbo patirtimi bendrovėje SOL.

Praktikantėms Kadrin ir Monika labai patiko atlikti praktiką SOL įmonėje.

Personalo skyriaus praktikantė Monika:
Man labai patinka atlikti darbo praktiką bendrovėje „SOL Baltics“. Buvo netikėta, kad įmonėje SOL dirba tiek daug žmonių. Kiekvieną dieną sužinojau ką nors naujo, ko prireiks dirbant šioje profesijoje. Ypač malonūs buvo „vitaminų rytai“ ir jų organizavimas. Aš tikrai rekomenduoju bendrovę SOL ne tik kaip paslaugų teikėją, bet ir kaip darbdavį.
Man tai yra ypač geras pavyzdys, kad laikina darbo praktikos bendrovė gali tapti darbdaviu 🙂
Linkiu „SOL Baltics“ kolektyvui daug saulėtų dienų, stiprios sveikatos ir daug naujų klientų.

Personalo skyriaus praktikantė Kadrin:
Man labai patiko atlikti darbo praktiką bendrovėje „SOL Baltics“. Aš buvau girdėjus apie šią įmonę labai ne daug. Puiku, kad bendrovė SOL nori priimti praktikantus ir intensyviai su jais dirbti. Stažuotės vadovės Marit ir Eneken buvo labai malonios ir kantrios. Daugelis žmonių nenori ar negali užsiimti praktikantais šalia savo kasdienio darbo. Labai joms ačiū!
Ką išmokote ir sužinojote darbo praktikos metu?
Susipažinau su SAF programa (anksčiau nebuvau su ja susidūrusi), dokumentų tvarkymu, archyvavimu, darbo sutarčių, sutarčių formų, nutraukimo pagrindų parengimu ir pan. Su viskuo, ką pavasaryje programos „Rating“ mokymuose (sekretoriaus-asistento ir personalo skyriaus darbuotojo mokymai, 234 val.), teoriškai buvau išmokusi, tačiau praktinės patirties šioje srityje neturėjau. Esu labai dėkinga ir patenkinta:)-
Kas itin įstrigo?
Labai malonu ir įsimintina, kad organizuojate „Vitamino rytą“ ir kiekvieną mėnesį sveikinate gimtadienius švenčiančius darbuotojus😉. Kitose darbo vietose darbuotojai neleidžia laiko kartu.
Koks darbas jums labiausiai patiko?
Žmogiškųjų išteklių skyriaus darbas yra labai įvairiapusis ir niekada nebūna nuobodus.
Ar rekomenduotumėte bendrovę SOL kaip darbdavį ar paslaugų teikėją?
Rekomenduočiau ir kaip darbdavį, ir kaip paslaugų teikėją. Dabar, kai atlieku darbo praktiką įmonėje, atkreipiu dėmesį mieste į automobilius, žmones valančius objektus ir, žinoma, naują skalbyklą Ülemiste rajone.
Linkėjimai bendrovės SOL kolektyvui:
Būkite tokie patys šaunūs ir palaikantys – aš tikiuosi, kad kada nors vėl susitiksime!

Praktikantas Rasmus rekomenduoja SOL ne tik kaip paslaugos teikėją, bet ir kaip darbdavį.

Rinkodaros skyriaus praktikantas Rasmus:
Kodėl jums patiko atlikti praktiką įmonėje SOL Baltics?
Man patiko draugiškas kolegų bendravimas SOL biure, patiko ir tai, kad kūrybinėje veikloje buvo paliekamos „laisvos rankos“.
Ką sužinojai apie bendrovę SOL, ko dar anksčiau nežinojai?
Sužinojau, kad bendrovė SOL turi skalbyklas ir teikia ne tik valymo paslaugas, bet ir inžinerinių sistemų priežiūrą, vejos pjovimą, administravimo paslaugas, kavos aparatų priežiūrą, teritorijos apželdinimą, avarines ir remonto paslaugas.
Ko išmokote ir ką naujo sužinojote darbo praktikos metu?
Darbo praktikos metu išmokau, kaip naudoti programos „Canva“ šablonus, kaip konvertuoti pristatymo programos skaidres į nuotraukas (JPG formatu), kaip įmonė sudaro mėnesinį socialinės žiniasklaidos planą (ką ir kada paskelbti skirtinguose socialinės žiniasklaidos kanaluose).
Kas itin įstrigo?
Labiausiai įsiminė akimirkos, kai gavau gerus ir teigiamus praktikos vadovų atsiliepimus.
Koks darbas jums labiausiai patiko?
Man labiausiai patiko kurti ir animuoti paveikslėlius.
Ar rekomenduotumėte bendrovę SOL kaip darbdavį ar paslaugų teikėją?
Aš tikrai rekomenduočiau bendrovę SOL ir kaip paslaugų teikėją, ir kaip darbdavį.
Ko palinkėtumėte SOL kolektyvui ateityje?
Linkiu, kad bendrovėje SOL ir toliau dirbtų toks draugiškas ir geras kolektyvas.

Nors bendrovė SOL tradiciškai siūlo studentams darbo praktikos galimybes, tačiau pastaraisiais metais turėjome tai apriboti dėl viruso plitimo. Daug biurų yra uždaryti, o tam, kad sumažintume riziką sveikatai, mums teko atsakyti daugeliui studentų arba nutraukti praktikos sutartis. Pagerėjus situacijai tikimės, kad praktikantai vėl prisijungs prie mūsų komandos ir gaus gerą praktinio darbo patirtį.

Jei norite dirbti ar atlikti praktiką bendrovėje SOL, užpildykite formą ČIA.