Dezinfekcijos paslaugos „COVID-19“ metu užtikrina darbuotojų ir klientų sveikatą

Jei kolega užsikrėtė COVID-19 virusu arba įtariate, kad vakar biure kosėjęs buhalteris taip pat gali būti vienas iš viruso nešiotojų, Jums rekomenduojame pasinaudoti dezinfekcijos paslauga, dažnai liečiamų paviršių dezinfekcija gali užkirsti kelią COVID-19 plitimui.

Bendrovė „SOL“ sukūrė specialią valymo ir dezinfekavimo komandą „COVID-19“, kuri veiksmingai atliks valymą po viruso Covid-19  užsikrėtimo atvejų. Specialiosios komandos nariai išklausė infekcijos specialistų „COVID-19“ e-kursą, kurį siekdama apriboti viruso plitimą, organizavo Tartu universiteto ligoninė. Valant paviršius laikomasi Sveikatos departamento nurodymų, o paslauga paprastai atliekama per 24 valandas.

Norėdama išvengti virusų plitimo, bendrovė „SOL Baltics OÜ“ esant užsikėtimo atvejams siūlo liečiamųjų paviršių valymo paslaugą ir „COVID-19“ valymą su liečiamųjų paviršių dezinfekavimu. SOL valymo ir dezinfekavimo darbo grupė „COVID-19“ nuolat tobulina savo veiklą ir naudoja asmenines apsaugos priemones bei veiksmingą technologiją, kad sustabdytų virusų plitimą. Panaudota užkrėtimams pavojinga darbo įranga visada tvarkoma pagal Atliekų įstatyme nustatytus pavojingų atliekų tvarkymo reikalavimus.

Bendrovė „SOL“ atliko valymą  ligoninėse, gamybinėse patalpose ir biuruose, kuriuose buvo nustatyti viruso COVID-19 užsikrėtimų atvejai. .

Rūpinkitės savo darbuotojais ir klientais bei saugokite jų sveikatą!

Norėdami pasinaudoti šia paslauga, susisiekite su „SOL“ pardavimo skyriumi telefonu: +370 615 33026, el. paštu: audrius.zukas@sol.lt arba užpildykite toliau esančią paklausimo formą.

Patenkinti klientai:

COVID-19 valymo darbai – dažnai užduodami klausimai

1. Kaip greitai pradedate valymo darbus po viruso COVID-19 užsikrėtimo atvejų?

Atsižvelgiant į esamą situaciją, vidutiniškai per šešias valandas. Minimalus reagavimo laikas yra viena valanda, tačiau esant dabartinei situacijai maksimalus užsakymo vykdymo laikas yra 24 valandos.

2. Kokias medžiagas naudojate valymui „ COVID-19“?

Dezinfekcijai naudojame valymo priemones, kurių sudėtyje yra 70 proc. etanolio, 0,1–0,5 proc. natrio hipochlorito ar kitų virucidinių medžiagų. Medžiagų pasirinkimas priklauso nuo patalpų tipo.

3. Kaip veikia „Covid-19“ valymo procesas?

Valymas vyksta pagal Sveikatos departamento nurodymus. Be abejo, svarbu, kad valymo metu patalpose nebūtų pašalinių asmenų.

4. Kaip patikrinti, ar po valymo darbų „COVID-19“ virusas buvo pašalintas?

Bendrovė „SOL Baltics OÜ“ valo paviršius pagal Sveikatos departamento nurodymus. Virusai pašalinami mechaninio valymo ir dezinfekavimo metu.  Išankstinis paviršių valymas užtikrina viruso pašalinimą nuo paviršių. Po dezinfekavimo keletas klientųatikrino darbo rezultatus ir neaptiko ant paviršiaus jokių bakterijų.

5. Ar turite licenciją darbui atlikti?

Estijos Respublikoje paviršių dezinfekavimui licencijos nereikia. Baltijos šalyse licencijos šiems darbams reikia tik Lietuvos Respublikoje, tačiau bendrovė „SOL Baltics“ ją turi.

6. Kaip garantuojate, kad jūsų darbuotojai neserga?

Mes rūpinamės savo darbuotojais ir mokome juos pagal Sveikatos departamento nurodymus. Prieš pradedant darbus, matuojame darbuotojų kūno temperatūrą.

7. Ar naudojate asmenines apsaugos priemones?

Taip.

8. Kiek kainuoja „COVID-19“ valymo paslauga?

Kaina priklauso nuo objekto vietos ir dydžio bei jo sudėtingumo. Minimali kaina yra 200 eurų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, teiraukitės pasiūlymo iš SOL pardavimo skyriaus ir spauskite ČIA.

9. Kokia yra „SOL“ sėkmės istorija?

Didžiausia patirtis ir sėkmės istorija yra centrinė Vakarų Talino ligoninė, su kuria bendradarbiavimas prasidėjo balandžio pradžioje.

Be to, išvalėme daugybę parduotuvių, gamybinių pastatų, biurų, viešųjų įstaigų ir butų bendrijų laiptinių.

Užklausa pasiūlymui