Prevencinis paviršių valymas užtikrina jūsų darbuotojų ir klientų gerovę

Geriausias būdas apriboti virusų plitimą yra tinkamas rankų plovimas ir nuolatinis liečiamųjų paviršių valymas. Be reguliaraus priežiūros valymo, kuris paprastai atliekamas vakarais arba anksti ryte, viruso plitimo laikotarpiu rekomenduojama kas 2–4 valandas papildomai valyti liečiamuosius paviršius.

Profilaktinis liečiamųjų paviršių valymas atliekamas pagal Sveikatos departamento nurodymus. Liečiamieji paviršiai pirmiausia nuvalomi, o po to, jei reikia, dezinfekuojami. Dezinfekavimo priemonės veikia tik tada, kai naudojamos ant jau nuvalytų ir sausų paviršių.

Liečiamieji paviršiai yra durų rankenos ir vietos aplink jas, jutikliniai ekranai ir monitoriai, savitarnos pultai, pirkinių vežimėlių rankenos, jungikliai, kėdžių atramos, lifto mygtukai, klozetų vandens nuleidimo mygtukai, pakabos, čiaupai, susirinkimų salės stalų paviršiai, popieriaus ir muilo dozatoriai, kavos aparatai, virtuvinių spintelių rankenos ir pan. t.y. viskas, ką žmonės nuolatos liečia.

Nuolatinis liečiamųjų paviršių valymas yra lengviausias būdas užtikrinti kliento ir darbuotojo gerovę ir saugumą. Norint užtikrinti sklandų išėjimą iš krizės ir užkirsti kelią tolimesniam viruso plitimui uždarose patalpose, rekomenduojama užsakyti generalinį valymą, kurio metu atliekamas ir paviršių dezinfekavimas.

Norėdami pasinaudoti šia paslauga, susisiekite su savo SOL paslaugų vadovu ar pardavimo skyriumi, kad susitartumėte dėl prevencinio patalpų valymo ir darbų dažnio. Telefonas:  +370 69836128, el. paštas: mindaugas.simkus@sol.lt.

Užklausa pasiūlymui: