„SOL Baltics” dirba pirmieji tarptautinius INSTA 800 sertifikatus įgiję ekspertai

05. March 2016

Šių metų pradžioje „SOL Baltics” tapo pirmąja valymo ir aptarnavimo bendrove Baltijos šalyse, kurios 9 specialistai gavo INSTA 800 sertifikatus iš Danijos sertifikavimo bendrovės „Det Norkse Veritas”. Taigi, mūsų bendrovė žengė didelį žingsnį link rezultatais paremto paslaugų teikimo, kuris apima planavimą, kokybės palaikymą bei kontrolę ir vertinimą. „SOL Baltics” vienintelė Baltijos šalyse turi tokius specialistus, kurie yra sertifikuoti tarptautiniu lygiu.

Kas yra INSTA 800 ir kodėl šis sertifikatas svarbus mūsų klientams? INSTA 800 yra sistema, nustatanti ir vertinanti valymo kokybę, paremta “Valymo akimis” principais. Tai reiškia, kad valymo specialistas, prieš pradedant darbą, pirmiausia vizualiai įvertina patalpų būklę ir nustato būtinus atlikti valymo darbus. Pasiekiama geresnė paslaugų kokybė, nes yra vertinama konkreti situacija ir atliekami valymo darbai, kuriuos objektyviai būtina atlikti.

Ši sertifikavimo sistema yra naudojama daugelyje valstybių, plačiausiai taikoma Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje ir vis dažniau – kitose ES šalyse. Ji yra vertinga tiek klientui, tiek ir paslaugų teikėjui, nes remiasi faktiniais duomenimis ir užtikrina labai konkrečius kriterijus kokybės kontrolei bei suskirstant patalpas pagal skirtingus kontrolės plotus.  INSTA 800 vis dažniau įtraukiama į viešųjų pirkimų sąlygas.