Bendradarbiavimo partnerių mokymai suteikia naujų žinių dalyvaujantiems ir pirmą, ir trečią kartą

26. rugpjūčio 2022

Ilgamečiai bendradarbiavimo partneriai SOL darbuotojams periodiškai rengia mokymus apie savo gaminius ir paslaugas. Jie pasakoja apie novatoriškus produktus, moko naudotis įrenginiais ir juos prižiūrėti. Šią vasarą taip pat vyko mokymai, apie kuriuos pasakoja vienas iš mūsų verslo padalinio vadovų Priit Pikhoff.

Apie jo patirtį išsamiau skaitykite čia:

Nuotraukoje – Aivo pradžioje paima „I-Mop“ ir kartu apžvelgiame galimas problemines vietas.

Prieš kurį laiką SOL verslo padalinių vadovai ir darbų vadovai buvo pakviesti į mūsų partnerio „EcoCare“ atstovybę, kur dalyvius maloniai priėmė trys darbuotojai: Rait, Aivo ir Leo.

Ir ne vieną ar du, o net tris kartus jie susitiko su skirtingomis SOL komandomis.

Diena prabėgo greitai ir linksmai. Įmonės vadovas Rait Keerles apžvelgė pagrindinius „Ecocare“ valymo įrenginius: „I-Mop“, „I-Scrub“, „Orbot“ – ir teoriškai, ir praktiškai. Be to, susipažinome su „Tersano“ aparatais, TEQ eskalatorių valymo priemonėmis ir valytojų vežimėliais. Taip pat trumpai apžvelgėme dulkių siurblius, įvairius smulkius priedus ir chemines priemones, kad galėtume teikti modernias valymo paslaugas.

Visiems labai patiko „EcoCare“ sandėliuose veikiantis robotas grindų valymo įrenginys. Nors šiandieniniame pasaulyje nebestebina robotai dulkių siurbliai ar vejapjovės, didelis savarankiškai važiuojantis grindų valymo įrenginys yra daug aukštesnio lygio prietaisas.

Ne visi iš mokymų išėjo tuščiomis rankomis. Nuotraukoje – laimingi „I-Scrub“ savininkai iš Virge komandos.

Mūsų grupėje buvo SOL žmonių iš Tartu, Vidurio Estijos, Pernu, Rytų ir Vakarų Virumos. Kai kuriems iš mūsų tai buvo pirmieji mokymai, kuriuos vedė bendradarbiavimo partneriai, kitiems – jau antras ar trečias kartas, tačiau, remiantis atsiliepimais, naujos informacijos apie įvairius sprendimus gavo visi. Su kolegomis ir partneriais galime kasdien bendrauti telefonu ar per „Teams“, tačiau visai kas kita yra nuvažiuoti į vietą, viską pasimatyti savo akimis ir tiesiog maloniai pabendrauti prie pietų stalo.

Labai dėkojame „EcoCare“ komandai, kad taip maloniai mus priėmė. Smagu, kad SOL kasdien prisideda prie savo darbuotojų tobulėjimo ir mokymo. Kuo daugiau žinome apie šiuolaikinius sprendimus, tuo didesnis mūsų konkurencinis pranašumas pastatų priežiūros srityje.