Henrikas, SOL Lietuva technikas, vertina įmonės universalumą ir toleranciją

12. balandžio 2022

Henrikas „SOL Lietuva“ komandoje dirba jau trejus metus. Pradėjęs eiti pagalbinio darbininko pareigas, Henrikas įgijo elektros ir šaldymo įrangos priežiūros kompetencijas ir šiuo metu yra atsakingas už šilumos ūkį ir santechniką.

Henriko rytas prasideda bėgimu stadione, lengva mankšta, o esant galimybei – ir maudynėmis mariose. Po lengvų pusryčių – kelionė į darbą. Henriką darbe motyvuoja ne tik patenkintas klientas, laiku ir gerai atliktas darbas, bet ir kolega Modestas, kuris yra Kauno regiono vyresnysis inžinierius. Kaip teigia Henrikas, „Modestas mane motyvuoja savo jaunatviška energija ir šypsena“. 😊

Įmonėje SOL Henrikui labiausiai patinka tris dalykai: darbų apimties plėtra, darbo drabužių dizainas ir spalvos (pagrindinė mūsų spalva – geltona), taip pat įmonės tolerantiškumas bei lankstumas.

Vaikystės svajonė vairuoti traktorių ir išmokti mechanikos darbų išsipildė. Laisvalaikiu Henrikas domisi fotografija, filmavimu, medžio drožyba. Jis mėgsta leisti laiką gamtoje, žvejoti.

Henrikas save vadina užsispyrusiu ir tikslo siekiančiu žmogumi. Kolegoms jis norėtų palinkėti: „Ištvermės, išradingumo, niekada nesustoti gyvenimo kelyje, dažniau šypsotis ir išlikti savimi“.