Svetlanai yra svarbu laiku mokamas atlyginimas ir šiuolaikiški darbo įrankiai

19. gruodžio 2022

Svetlana į SOL atėjo 2017 m., kadangi norėjo užsidirbti papildomų pajamų. Darbe jai svarbu turėti galimybę bendrauti su žmonėmis bei dirbti lanksčiu darbo grafiku. Svetlana pasirinko SOL, nes čia buvo pasiūlyta galimybė dirbti ne visą darbo dieną. Laikui bėgant ir atsiradus galimybei, Svetlana paprašė didesnio darbo krūvio.

Pirmąsias darbo dienas Svetlana praleido vienoje parduotuvėje, kur darbų vadovas ją mokė dirbti. Svarbu paminėti, kad darbų vadovo palaikymas ir raminantys žodžiai, ypač padėdavo pirmosiomis dienomis, nes valomas plotas atrodė labai didelis. Svetlana pasakoja: „Darbas yra darbas. Reikia pradėti dirbti ir viskas bus gerai“. Kolektyvą, su kuriuo dirbo parduotuvėje, prisimena tik geruoju. Kolegos vis dar retsykiais susiskambina.

Svetlana mėgaujasi poilsio akimirka

Atsiradus naujam objektui, darbų vadovas pasiūlė Svetlanai pereiti dirbti ten. Objektas buvo pakeliui į jos sodą, kuriame praleidžia daug laiko, todėl, ilgai negalvojusi, priėmė pasiūlymą. Vėliau teko pakeisti sergančią bendradarbę kitoje vietoje, kur klientai taip pat buvo labai patenkinti jos darbu.

Svetlana pabrėžia, kad dabartinis darbas jai labai tinka, nes nėra griežto grafiko. Ji teigia, kad nors penkeri metai vienoje įmonėje atrodo ilgas laiko tarpas, dirbti gera, jei darbu esi patenkintas ne tik pats, bet ir darbdavys bei klientai.

Paklausta, kas jai patinka „SOL“, Svetlana atsakė, kad jai svarbu laiku išmokamas atlyginimas. Darbų vadovų ir valymo darbuotojų santykiai taip pat geri. Jei darbų vadovas kartais negali atsiliepti, visada perskambina ir iškilę klausimai išsprendžiami. Svetlana džiaugiasi ir tuo, kad darbuotojai visada aprūpinti darbo priemonėmis. Be to, ji pažymi, kad darbe sutiko daug malonių ir gerų žmonių.

Svetlanos nuomone, SOL, iš kitų tos pačios srities įmonių, išsiskiria naudojamų priemonių kokybe. Kai kurias priemones Svetlana jau nupirko ir savo namams, nes jos labai patogios. Juk svarbiausia saugoti sveikatą, ypač dirbant su chemikalais. Todėl dirbdama visada naudoja reikiamas individualias apsaugos priemones.

Paklausta apie laisvalaikį, Svetlana pasakoja, kad didžiąją laiko dalį praleidžia savo sode. „Vasarą visada esu užimta, todėl man svarbu dirbti lanksčiu grafiku.“

SOL ir SOL darbuotojams Svetlana linki: „Linkiu, kad turėtume daugiau klientų. Jei bus klientų, kurie užsisakys SOL paslaugas, darbo turėsime ir mes. Ir, žinoma, linkiu visiems geros sveikatos.“