Kliento patvirtinta valymo paslauga

Cleaning Services

„SOL Baltics“ parengia sprendimą, atitinkantį konkretaus kliento poreikius ir pageidavimus.

Kiekvienas klientas yra ypatingas, todėl siūlomos valymo paslaugos yra asmeninės ir gerai apgalvotos.

Mūsų mokymo centre apmokytas personalas padės patenkinti kliento pageidavimus. Kasmet SOL investuoja į savo darbuotojų plėtrą daugiau nei 2 % įmonės apyvartos –  vidutiniškai 12 000 mokymo valandų per metus. Mokymo centre darbuotojus moko valymo pagrindų, kaip naudotis valymo priemonėmis, šluostėmis, valymo įrenginiais ir darbo ergonomiškumo, darbo saugos ir kaip patenkinti klientų poreikius. SOL mano, kad gerai apmokytas darbuotojas yra pasišventęs savo darbui ir prižiūri kliento turtą.

Interjero valymo rekomendacijos pagal sezoną:

Winter
 • Purvą surenkančių kilimėlių tiesimas ir dažnesnis keitimas
 • Aukštesnių ir sunkiau pasiekiamų paviršių valymas
Spring
 • Langų valymas
 • Vitrinų stiklų valymas
 • Giluminis grindų valymas ir priežiūra
 • Patalpų valymas iš pagrindų
Autumn
 • Purvą surenkančių kilimėlių tiesimas
 • Langų valymas
Summer
 • Baldų valymas
 • Patalpų valymas iš pagrindų
 • Langų valymas (švietimo įstaigose, pramonės įmonėse ir pan.)

Kas naudoja?

Ką jie galvoja apie sprendimą?

Triinu RandojaAS „Telia Eesti“Namų administratorius

SOL mums visuomet siūlo puikius sprendimus, supažindina su naujovėmis ir pataria, ką naudoti.

Skaityti daugiau

Vytautas Aleksiejenko„JSC Bauwerk Boen“Įrenginių priežiūros vadovas (Facility Maintenance Manager)

Aš tikėjau SOL - jauna, augančia ir ambicinga Lietuvos įmone. Per kelerius metus SOL įrodė, kad ji iš tikrųjų klausosi ir girdi, ką mes norime pasakyti, ir kaip mes norime atrodyti kaip įmonė.

Skaityti daugiau

„Lõunakeskus“Jaan LottCentro vadovas

Mes jau 8 metus bendradarbiaujame su SOL prekybos centruose „ Lõunakeskus“ ir „Pärnu Keskus“. Pirmiausia, SOL darbą vertinu už iš mūsų klientų gautus teigiamus atsiliepimus.

Skaityti daugiau

Heiki MäesaluSaint Gobain Glass Estonia SE Administracijos vadovas

Mes jau 8 metus bendradarbiaujame su SOL. SOL palaiko tvarką trijose gamyklose: Tartu, Mäo ir Elvoje - tiek mūsų gamybos, tiek buities patalpose.

Skaityti daugiau

Edvin Sikk„DS Smith Packaging Division“Pirkimo vadybininkas

SOL kontaktinis asmuo yra veiklus ir pozityvus. Kiekvieną problemą išsprendžia greitai ir nepriekaištingai.

Skaityti daugiau

Aivar LepassarAS „Pärnu Vesi“Turto priežiūros vadybininkas

AS „Pärnu Vesi“ ir SOL bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2011 metų. Esame patenkinti SOL teikiamomis paslaugomis.

Skaityti daugiau

Kokią vertę siūlo SOL įmonės paslaugos savo klientams?

 • Švari darbo aplinka
 • Sveikas ir linksmas darbuotojas
 • Ilgesnė paviršių eksploatavimo trukmė
 • Greitas nenumatytų atvejų sprendimas
 • Tausojanti aplinką veikla
 • Susitelkimas į pagrindinę veiklos sritį
 • Poreikius atitinkantys sprendimai

Visi bendrovės darbuotojai yra specialiai apmokyti ergonomiškai naudoti darbo priemones ir parinkti tinkamas dangų valymo priemones. SOL kasmet investuoja 2% apyvartos darbuotojų lavinimui, kad užtikrintų jų profesionalumą, atsidavimą ir efektyvumą.

Valymo paslaugoms teikti naudojamos „Luige“ arba „ECO“ prekės ženklo priemonės. Be to, „SOL“ taiko naujovišką valymo metodą be cheminių priemonių, kuris nesukelia alergijos, tačiau veiksmingai pašalina nešvarumus. Valymo mašinos parenkamos pagal kliento patalpų dydį, dangas ir patogumą jas naudoti. Visi valymo įrenginiai yra pažymėti „ECO“ ženklu.

Įmonei „SOL“ yra svarbiausia patenkinti klientų poreikius ir užtikrinti darbo kokybę.  Bendradarbiaujant su klientu reguliariai atliekami klientų poreikių patenkinimo tyrimai ir kokybės kontrolė, kurių rezultatai naudojami gerinti kasdieniam darbui. Kiekvienas objektas turi savo asmeninį kontaktinį asmenį, palaikantį ryšius su klientais ir užtikrinantį sklandų darbo organizavimą.

Rodyti daugiau

Be kasdieninių valymo paslaugų mes teikiame generalinio valymo ir specialiojo valymo paslaugas. Valoma paprastai ne kliento darbo valandomis – anksti ryte arba vakare. Susitarus su klientu, galime dirbti darbo metu. „SOL Baltics“ siūlo paslaugą valyti dienos metu, šalinti susikaupusias šiukšles, valyti kilimėlius, nuvalyti stiklines duris, sienas arba langus, papildyti higienos reikmenis, surinkti panaudotus kavos puodelius arba suplauti virtuvės kambaryje susikaupusius indus . Kokybei užtikrinti paslauga teikiama bent du kartus per savaitę.

Daugelis valymo kompanijų paslaugas teikia vietoje, tačiau „SOL“ teikia valymo paslaugas visoje Estijoje ir Baltijos šalyse. Pagrindinės bendrovės įmonės yra Taline, Tartu, Pernu, Johvi, Rygoje ir Vilniuje, kurios teikia vietinių klientų aptarnavimo paslaugas ir skubiai reaguoja į paraiškas. SOL atlieka valymo paslaugas biuruose ir pramoniniuose pastatuose, švietimo įstaigose, sandėliuose, mažmeninės prekybos patalpose, patalpose, kurioms reikalingi specialūs leidimai, laivuose, viešbučiuose, sporto salėse ir bet kur kitur, kur įmonės nori išsaugoti švarą.

„SOL Baltics“ taip pat siūlo kitas papildomas paslaugas, kurios padėtų klientui vykdyti savo pagrindinę veiklą ir sumažintų rūpesčio apie pastatą naštą. Įmonės valymo paslaugos taip pat apima kilimėlių nuomą, higienos reikmenų pardavimą, atliekų šalinimo paslaugų tarpininkavimą, atliekų rūšiavimą, gėlių laistymą ir kt. Kilimėliai padeda išsaugoti švarą ir sudaryti nepriekaištingos švaros įspūdi visose patalpose bei, prireikus, kiekvienai įmonei galime parinkti būtent jai tinkančio dydžio ir dizaino kilimėlius.

SOL pastebi klientų poreikius ir siūlo individualius sprendimus.

Rodyti mažiau

Prašykite pasiūlymų