Vidaus patalpų valymas 2 kartus per savaitę užtikrina švarą

Valoma paprastai ne kliento darbo valandomis – anksti ryte arba vakare.

Kokybei užtikrinti paslauga teikiama bent du kartus per savaitę. Valymo poreikis priklauso nuo paviršiaus naudojimo intensyvumo ir kliento veiklos specifikos, todėl siūlome valymo paslaugas 24 valandas per parą.

„SOL Baltics“ visą parą siūlo kasdienę valymo paslaugą, kad pastatas būtų švarus. „SOL Baltics“ siūlo paslaugą valyti dienos metu, surinkti susikaupusias šiukšles, išnešti šiukšles, valyti kilimėlius, nuvalyti stiklines duris, sienas arba langus, papildyti higienos reikmenis, surinkti panaudotus kavos puodelius arba suplauti virtuvės kambaryje susikaupusius indus.

Kas naudoja?

Ką jie galvoja apie sprendimą?

„Apollo Kino“ OÜLy Kärner„Apollo kino Pärnu“ juhataja

Piarnu kino teatras „Apollo kino“ jau 4 metus naudojasi SOL paslaugomis. Per pastaruosius porą metų kokybė tapo nepriekai6tinga ir  aš esu labai patenkintas 2018 metais vykdomais valymo darbais.

Skaityti daugiau

AS „Rimi Eesti Food“Peep PobbulTechninis vadovas (Technical Manager)

SOL yra mūsų bendradarbiavimo partneris ir valo keletą RIMI parduotuvių visoje Estijoje, taip pat teikia paslaugas mūsų pagrindinėje virtuvėje.

Skaityti daugiau

„JSC Bauwerk Boen“Vytautas AleksiejenkoĮrenginių priežiūros vadovas (Facility Maintenance Manager)

„SOL Baltics“ Lietuvos filialas valo mūsų įmonės pagrindinę buveinę ir gamybos patalpų grindis. Balandžio mėnesį SOL taip pat pradėjo valyti buitines reikmenų sandėlį.

Skaityti daugiau

Edvin Sikk„DS Smith Packaging Division“Pirkimo vadybininkas

SOL kontaktinis asmuo yra veiklus ir pozityvus. Kiekvieną problemą išsprendžia greitai ir nepriekaištingai.

Skaityti daugiau

OÜ „Rademar“Heiki KuusmannAdministracijos vadovas

Mums patinka, kad SOL nuolat teiraujasi atsiliepimų apie jų teikiamas paslaugas, o jei pastebime trūkumus, į pastabas reaguoja rimtai ir greitai.

Skaityti daugiau

Abp „Viking Line“Elina LValymo darbų vadovas

Mes bendradarbiaujame su SOL jau daugiau nei 15 metų ir galime tik pasidžiaugti.

Skaityti daugiau

Pagrindiniai vidinių patalpų valymo darbai:

 • Šiukšliadėžių ir peleninių valymas (atliekų išnešimas į konteinerius, šiukšlių maišų keitimas)
 • Dėmių pašalinimas nuo durų, veidrodžių bei kitų stiklinių paviršių (max. aukštist – 1.80 m.)
 • Turėklų valymas
 • Stalų ir palangių valymas
 • Biuro įrangos valymas (išskyrus kompiuterių ekranų, procesorių ir klaviatūrų valymas)
 • Grindų valymas
 • Baldų valymas
 • Šildymo aparatų ir elektros jungiklių valymas
 • Virtuvės įrangos valymas (šaldytuvas, mikrobangų krosnelė ir t.t.), sienų ir plytelių valymas, kriauklių ir čiaupų valymas, higienos priemonių papildymas (popierinių rankšluosčių, muilo ir t.t.)
 • Sanitarinių patalpų valymas- kriauklių, tualetų, veidrodžių, lentynų ir sanitarinių įrenginių ir dėmių valymas. Sienos bei plytelės valomos dezinfekavimo priemonėmis.
 • Kilimėlių valymas/ keitimas

Prireikus ir iš anksto su klientu susitarusi „SOL Baltics“ vykdo INSTA800 standartą atitinkantį tikrinimą, aptaria valymo principus ir ieško sprendimų. Veiksmingo valymo rezultatams pasiekti taikomos naujos ir jau naudojamos technologijos, kas savaitę vyksta darbuotojų kursai, kuriuos vykdo valymo srityje turintys kvalifikacijos sertifikatą specialistai. Prireikus valymo paslaugas atliekančius darbuotojus apmoko INSTA 800 specialistas (3 ir 4 lygio sertifikatas).

SOL dirba darbuotojai, turintys „Det Norske Veritas“ INSTA 800 ekspertų grupės sertifikatą – jie turi teisę atlikti vidinių patalpų valymo darbus, kurti klientų aptarnavimo profilius ir vykdyti INSTA kokybės kontrolę.

Statant naują ar renovuojant seną pastatą yra naudinga kartu su valymo įmone planuoti atliekų tvarkymą, valymo priemonių patalpos išdėstymą, dydį ir įrangą. Šiuolaikinė valymo metodika taip pat apima galimybę įrengti plovimo mašinas šluostėms plauti, vandens ėmimo ir drenažo įrenginius.

Naudojant išankstinius planavimo metodus ir naujoviškus sprendimus galima sutaupyti apie 25% valymo sąnaudų.

Prašykite pasiūlymų