SOL Baltics kviečia prie komandos prisijungti pardavimų specialistą

Jei pardavimai yra Tavo širdyje, taip pat Tavo kraujyje, Tau patinka savarankiškai siekti tikslų, tačiau taip pat esi geras komandos žaidėjas, supranti klientų poreikius ir žinai, ką jiems pasiūlyti, o draugai Tave apibūdina kaip energingą ir atsakingą asmenybę, LAUKIAME TAVĘS MŪSŲ KOMANDOJE!

SPAUSTI ČIA

SOL Baltics yra viena didžiausių nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugų teikėjų Baltijos šalyse. Iš viso turime 2200 darbuotojų, dirbančių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Tikime, kad žmonės yra atsakingi ir nori gerai atlikti savo darbą, kiekvienas žmogus yra iniciatyvus ir kūrybingas, suprantame, kad žmonės yra skirtingi, tačiau vedami bendro tikslo geba puikiai veikti išvien. Šios vertybės padeda mūsų pardavimų specialistams kasdieniame darbe.

Mes skatiname savarankiškumą planuojant savo darbo laiką ir asmeninę atsakomybę už rezultatus. Savo darbuotojams suteikiame galimybę tobulėti, kartu visada gaunant palaikymą iš vadovo ar kolegų.

Audrius Zukas, SOL Baltics, UAB Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovas

“Mano asmeniniai tikslai susiję ne tik su tiesioginių darbo pareigų atlikimu, noriu užsiimti projektais, kurie svarbūs ne tik įmonei, bet ir man. Todėl labai džiaugiuosi, kad “SOL Baltics” vertina darbuotojų iniciatyvos plėtrą ir paramą, taip pat ir tiesioginių pareigų atlikimą. Manau, kad mąstantis ir progresyvus darbdavys yra darbdavys su lojaliais darbuotojais ir klientais.”

Jūsų kasdienis darbas bus su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, teikiant joms specialiai sukurtas valymo ir nekilnojamojo turto priežiūros paslaugas, siekiant užtikrinti jų darbo aplinką švarią, patogią ir saugią.

Norėdami tai padaryti, jūsų dėmesys bus sutelktas į:

•Aktyvu naujų klientų pritraukimą ir pilna pardavimo proceso organizavimą,valdymą;
• Komunikaciją ir derybų vedimas bei ilgalaikių santykių su klientais kūrimą;
• Įmonės pardavimų tikslų Lietuvoje įgyvendinimą;
• Atstovavimą SOL renginiuose ir susitikimuose.

Mergit Inno, "SOL Baltics" rinkodaros ir pardavimų vadovė

“Būsite laukiami mūsų komandoje, jei pardavimas yra jūsų aistra, esate atviras, orientuotas į rezultatus, teigiamas ir nepriklausomas, tačiau tuo pačiu metu esate komandos žaidėjas, galintys pamatyti dalykus bendroje scenoje ir būti lankstūs savo požiūriu, greitai mokotės ir esate apdovanoti puikiu humoro jausmu.”

Mūsų pasiūlymas Jums

  • Būti inovatyvios ir į plėtrą orientuotos įmonės, priklausančios skandinavų šeimai, dalimi;
  • Galimybė dirbti jaunatviškoje ir ambicingoje Baltijos šalių pardavimų komandoje;
  • Prisidėti prie įmonės augimo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybė perimti Skandinavišką patirtį dalyvaujant įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • 1300 EUR – 1700 eurų bruto darbo užmokestis prieš mokesčius ir motyvuojanti premijų sistema. Darbo užmokestis priklauso nuo pareiškėjo kompetencijos ir patirties. Premijų sistema suteikia neribotas galimybes užsidirbti;
  • Įmonės automobilis ir verslo kelionės Baltijos šalyse;
  • Modernūs įrankiai ir darbo sąlygos mūsų Vilniaus biure.

Kodėl verta dirbti sol?

Laukiame jūsų CV kartu su motyvaciniu laišku, pageidautina lietuvių arba anglų kalba iki 2021 03 25.

Personalo atrankų partnerė Kristina Kamandulienė  +370 682 91737.