SOL Baltics kviečia prie komandos prisijungti pardavimų vadybininką (-ę)

Jei Tau užverda kraujas pagalvojus apie dar vieną naują pardavimą, Tau patinka savarankiškai siekti tikslų, tačiau taip pat esi geras komandos žaidėjas, gali lengvai identifikuoti klientų poreikius, o draugai Tave apibūdina kaip energingą ir atsakingą asmenybę, LAUKIAME TAVĘS MŪSŲ KOMANDOJE

SPAUSTI ČIA

SOL Baltics yra viena didžiausių nekilnojamojo turto priežiūros ir valymo paslaugų teikėjų Baltijos šalyse. Iš viso turime 2200 darbuotojų, dirbančių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Tikime, kad žmonės yra atsakingi ir nori gerai atlikti savo darbą, kiekvienas žmogus yra iniciatyvus ir kūrybingas, suprantame, kad žmonės yra skirtingi, tačiau vedami bendro tikslo geba puikiai veikti išvien. Šios vertybės padeda mūsų pardavimų vadybininkams kasdieniame darbe.

Mes skatiname savarankiškumą planuojant savo darbo laiką ir asmeninę atsakomybę už rezultatus. Savo darbuotojams suteikiame galimybę tobulėti, kartu visada gaunant palaikymą iš vadovo ar kolegų.

Audrius Zukas, SOL Baltics Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovas Lietuvoje

“Darbe visada siekiu daugiau nei apibrėžia mano tiesioginės pareigos. Mėgstu užsiimti projektais, kurie svarbūs ne tik įmonei, bet ir skatina mane asmeniškai tobulėti. „SOL Baltics” yra darbdavys, vertinantis darbuotojų iniciatyvą, leidžiantis atsiskleisti jų stipriausioms savybėms, visada suteikiantis palaikymą ir leidžiantis mokytis iš savo klaidų. Manau, kad didžiausia įmonės vertybė yra lojalūs ir laimingi darbuotojai bei klientai.”

Kasdien turėsi bendrauti su didžiausiomis Lietuvos įmonėmis, teikdamas (-a) specialiai joms pritaikytus valymo ir nekilnojamojo turto priežiūros paslaugų sprendimus.

Pagrindinės pardavimo vadybininko užduotys:

 • Aktyvi naujų klientų paieška;
 • Pardavimo proceso organizavimas ir valdymas nuo pirmojo skambučio iki objekto priežiūros starto;
 • Meistriškas derybų vedimas, siekiant užmegzti ilgalaikius santykius su potencialiais klientais;
 • Įmonės pardavimų strategijos ir tikslų Lietuvoje įgyvendinimas;
 • Atstovavimą SOL renginiuose ir susitikimuose.

Mergit Inno, SOL Baltics Rinkodaros ir pardavimų vadovė

“Būsite laukiami mūsų komandoje, jei pardavimas yra jūsų aistra, esate atviras, orientuotas į rezultatus, teigiamas ir nepriklausomas, tačiau tuo pačiu metu esate komandos žaidėjas, galintys pamatyti dalykus bendroje scenoje ir būti lankstūs savo požiūriu, greitai mokotės ir esate apdovanoti puikiu humoro jausmu.”

Mūsų pasiūlymas Jums

 • Būti inovatyvios ir į plėtrą orientuotos skandinaviškos įmonės dalimi;
 • Galimybė dirbti jaunatviškoje ir ambicingoje Baltijos šalių pardavimų komandoje;
 • Prisidėti prie įmonės augimo ir įgyvendinti savo idėjas;
 • Dalyvauti tarptautiniuose įmonės organizuojamuose renginiuose bei mokymuose, taip pat tobulėjimo bei karjeros galimybes kartu su Lietuvos komanda;
 • 1500 EUR – 1800 eurų bruto darbo užmokestis, priklausantis nuo Tavo kompetencijos ir patirties bei motyvuojanti premijų sistema, suteikianti neribotas galimybes užsidirbti;
 • Įmonės automobilis ir verslo kelionės Baltijos šalyse;
 • Jaukios ir patogios darbo sąlygos mūsų Vilniaus biure.

Kodėl verta dirbti sol?

Laukiame jūsų CV kartu su motyvaciniu laišku, lietuvių arba anglų kalba iki 2021 12 12.

Personalo atrankų partnerė Kristina Kamandulienė

 +370 682 91737