Atliekus specialiojo tvarkymo darbus, patalpos ir po daugelio metų atrodys kaip naujos

Užsisakę specialiojo tvarkymo darbus savo pastate, prailginsite darbo patalpų eksploatavimo trukmę ir estetinį vaizdą, taip pat sutaupysite remontui ar net naujoms patalpoms įsigyti skirtas išlaidas.

SOL Baltics specialiojo tvarkymo darbų specialistai turi labai daug žinių ir patirties šioje srityje. Specialiuosius darbus atlieka tikri savo sričių profesionalai ir specialistai, kurie visi apmokyti atitinkamoje srityje ir atlieka savo darbą iš širdies.

Sezoninių specialiojo tvarkymo darbų rekomendacijos:

Žiema
  • Kilimų valymas ir grindų vaškavimas
  • Specialių valymo darbų grafiko sudarymas ir darbų planavimas
Pavasaris
  • Geriausias laikas plauti langus ir fasadus
Ruduo
  • Stogo ir lietvamzdžių valymas bei patikra
Vasara
  • Cheminis baldų ir grafičių valymas
  • Viduryje vasaros plytų ir plytelių siūlių priežiūra

Kas naudoja?

Ką jie galvoja apie sprendimą?

Abp „Viking Line“Elina LValymo darbų vadovas

Mes bendradarbiaujame su SOL jau daugiau nei 15 metų ir galime tik pasidžiaugti.

Skaityti daugiau

Specialiojo tvarkymo darbais sukuriama pridėtinė vertė:

SOL Baltics be daugybės įvairiausių nuolatinio ir kokybiško kasdienio valymo paslaugų teikia ir specialiojo tvarkymo darbus Taline, Narvoje, Tartu, Pernu, Saremoje ir Hyjumoje, taip pat kitose Estijos vietovėse.

SOL specialiojo tvarkymo darbus atlieka ir Rygoje, Vilniuje, Klaipėdoje, Jūrmaloje ir kitose Baltijos šalių vietovėse. Specialiojo tvarkymo darbai, įsk. generalinį valymą, palaiko kasdienę tvarką. Užsisakę specialiojo tvarkymo darbus savo pastate, prailginsite darbo patalpų eksploatavimo trukmę ir estetinį vaizdą, taip pat sutaupysite remontui ar net naujoms patalpoms įsigyti skirtas išlaidas.

SOL Baltics specialiojo tvarkymo darbų specialistai turi labai daug žinių ir patirties šioje srityje. Minėtus darbus atlieka tikri savo sričių profesionalai ir specialistai, kurie visi apmokyti atitinkamoje srityje ir atlieka savo darbą iš širdies.

Prašykite pasiūlymų