Paviršių giluminis valymas ir vaškavimas

Kilimų, grindų ir baldų giluminis valymas padeda išsaugoti patalpų švarą ir ilgina paviršių tinkamumo naudoti laiką.

SOL savo verslo partneriams teikia grindų giluminio valymo ir vaškavimo paslaugą. Priimame užsakymus plotams nuo 200 kvadratinių metrų.

Paprastai grindys giliai valomos ir vaškuojamos norint atgaivinti jų išvaizdą. Giliai valydami pašaliname daugumą nešvarumų, kurių paprastai negalima pašalinti atliekant kasdienę prižiūrą. Giluminis grindų valymas ir vaškavimas užtikrina ilgalaikį grindų naudojimą, nes tai padeda apsisaugoti nuo nešvarumų kaupimosi ir grindų nusidėvėjimo.

Grindų dangos patvarumas priklauso nuo teisingos ir reguliarios priežiūros, todėl rekomenduojame bent kartą per metus užsisakyti giluminio valymo ir priežiūros paslaugas. Geriausia kilimus ir baldus valyti vasarą, kai mažiau drėgmės – taip medžiaga greičiau išdžiūna. Kilimų valymo grafikas priklauso nuo jų naudojimo intensyvumo, taip pat nuo jų medžiagos ir spalvos. Tačiau valant kilimus reguliariai galima apsisaugoti nuo „takų“ susidarymo kilimo paviršiuje.

Teikiame įvairias paviršių giluminio valymo paslaugas, pavyzdžiui:

• kietų grindų giluminio valymo ir apsauginio apdorojimo (vaškavimas, alyvavimas ir kt.);
• kilimų valymo ir giluminio valymo;
• minkštųjų baldų valymo;
• pusminkščių ir odinių baldų valymo;
• medinių, plastikinių ar metalinių baldų valymo ir apsauginio apdorojimo;
• įvairių paviršių apsauginio valymo.

Biurams ir viešbučiams rekomenduojame kelis kartus per metus užsisakyti specialias valymo paslaugas, nes juose daug minkštų baldų, kuriuos dažnai naudoja daug žmonių. Valome sofas, kėdes, kilimus ir lovas.

„SOL Baltic“ paslaugų sąraše taip pat nurodytas ir grindų vaškavimas – ši paslauga plačiai užsakoma visuomeniniams pastatams, kuriuose kasdien lankosi daug žmonių.

Vaškuojame įvairias grindų dangas – linoleumą, PVC ir akmenines grindis, taip užtikriname ilgesnį jų tinkamumą naudoti. Giluminis grindų valymas ir vaškavimas padeda sustiprinti reguliarios priežiūros veiksmingumą, nes taip apdorotus paviršius vėliau lengviau prižiūrėti. Paviršiai tokiu būdu taip pat apsaugomi nuo nešvarumų kaupimosi ir grindų nusidėvėjimo.

Gaukite pasiūlymą