Švarūs langai į patalpą įleidžia daugiau saulės spindulių

Geriausių rezultatų, atliekant specialiuosius darbus, pasiekiama, jei jie atliekami tinkamu laiku. Langai plaunami bent 2 kartus per metus – pavasarį ir rudenį, tačiau, jei reikia, ir dažniau.

Minkštų baldų ir kiliminių dangų valymą rekomenduojama atlikti vasarą, nes tada oro drėgnis yra mažesnis ir medžiagos džiūsta greičiau. SOL Baltics rekomenduoja specialiuosius darbus planuoti iš anksto, kad sezono metu būtų galima ramiai užsiimti savo pagrindine veikla.

Kuo gali padėti SOL?

  • langų, langų rėmų ir stiklinių sienų valymas
  • žaliuzių valymas
  • elektros prietaisų valymas
  • durų ir drabužinių viršutinių apvadų ir paviršių valymas (virš 1,80 m)
  • odinių, minkštų ir pusiau minkštų baldų valymas
  • sienų sausasis ir šlapiasis valymas
  • bendrasis įvairių grindų valymas (impregnavimas, poliravimas, kristalizavimas)

Specialieji tvarkymo darbai apima giluminį grindų valymą ir padengimą apsauginėmis priemonėmis, kilimų plovimą ir cheminį valymą, stiklinių paviršių (stiklo pertvaros ir pan.) ir langų valymą, didįjį sanitarinių paviršių valymą, sunkiai prieinamų vietų darbus ir t. t. Į specialiojo tvarkymo darbus įeina ir baldų valymas, kuris reiškia tiek plastiko, tiek odos, tiek ir tekstilės baldų valymą. Jie būtini, pavyzdžiui, biuruose bei apgyvendinimo įstaigose, kur yra daug minkštų baldų ir daug įvairių vartotojų. Galima išvalyti tiek sofas, tiek lovas, numatyta atskira sofų valymo paslauga ir t. t.

Rodyti daugiau

Į SOL Baltics paslaugų asortimentą įeina ir grindų vaškavimas, kuris plačiai naudojamas, bet ypač populiarus grindų vaškavimas yra Pernu, Rygoje ir Vilniuje. Grindų vaškavimas atliekamas, siekiant apsaugoti tiek linoleumą, tiek PVC ir akmenines grindis bei užtikrinti ilgesnį eksploatavimo laiką. Giluminis grindų valymas ir padengimas apsauginiu vašku užtikrina didesnį kasdienio valymo efektyvumą ir paprastesnę paviršių priežūrą ateityje. Giluminio grindų valymo ir padengimo apsauginiu vašku metu labai svarbus veiksnys – ilgesnio grindų eksploatavimo užtikrinimas, nes apsauginis vaškas iš esmės trukdo kauptis purvui ir saugo grindų paviršius nuo susidėvėjimo.

Be darbų patalpose SOL Baltics taip pat atlieka įvairius lauko darbus, pavyzdžiui, lietaus latakų ir grafiti valymą. SOL Baltics šiuolaikinė techninė įranga, patirtis ir darbuotojų įgūdžiai bei žinios leidžia atlikti visus specialiiojo tvarkymo darbus pagal objekto reprezentatyvumo kokybės reikalavimus.

Rodyti mažiau

Prašykite pasiūlymų