Pigūs higienos reikmenys ne visada taupo pinigus

Priklausomai nuo patalpų paskirties SOL padeda klientams išsirinkti tinkamus higienos reikmenis. Tinkamai ir profesionaliai parinkti higienos reikmenys suteikia kliento tualeto patalpoms, virtuvei bei valymo priemonių patalpoms švaros bei reprezentatyvumo jausmą.

Higienos reikmenų sąnaudos gali siekti iki 15 % pastato valymo sąnaudų. Norint išvengti nereikalingų popieriaus sąnaudų SOL visada rekomenduoja naudoti higienos reikmenis.

Kaip SOL padeda klientui pasirinkti higienos reikmenis?

  • Tiekimas: tualetinis popierius, popierius rankoms šluostyti, muilas, oro gaiviklis, konteineriai, rankų kremas, tualeto šepetys, dezinfektavimo priemonės.
  • Kainos: SOL yra didžiausias prekės ženklų „Tork“ ir „Katrin“ atstovas Baltijos šalyse.
  • Talpyklų parinkimas, montavimas ir užpildymas
  • Patarimai ir konsultacijos

Užsakęs SOL higienos reikmenis klientas neturi rūpintis jų priežiūra ir naudojimu. Mūsų įmonė pristato visus reikmenis į objektą, įrengia talpyklas, rūpinasi jų užpildymu ir būkle, tvarko sąskaitas faktūras ir rūpinasi priežiūra pagal sezoną. Klientas gauna viską iš vienos įmonės, jis neturi bendrauti su skirtingomis įmonėmis ar pirkti sau gaminius.

SOL siūlo tiek „Premium“, tiek „Standard“ klasės gaminius. Užsakydami higienos reikmenis iš SOL gausite plastmasines talpyklas nemokamai. SOL yra didžiausias „Tork“ ir „Katrin“ prekių ženklų partneris Baltijos šalyse ir užtikrina klientui vienodas su importuotojais kainas.

Prašykite pasiūlymų