Annai patiko pavaduoti kitus „SOL“ darbuotojus, nes visada lengva suprasti, ką reikia daryti

22. gegužės 2023

Anna gyvena Latvijoje apie 5 metus ir kasdien dirba gamybos įmonėje. Kartą, kai Anna atostogavo, kaimynė papasakojo jai apie laisvą darbo vietą įmonėje „SOL Baltics“, kuri buvo netoli jų gyvenamosios vietos. Įmonei buvo reikalingas pakaitinis darbuotojas, pavaduojantis sergančius darbuotojus.

Kadangi Anna kaip tik atostogavo, o darbas buvo netoli namų, ji mielai pasinaudojo galimybe išbandyti darbą „SOL“. Objekto darbų vadovas papasakojo Annai visus svarbius dalykus. Annai darbas buvo visai nesunkus. Ji sakė, kad buvo labai lengva suprasti ir išmokti, ką reikia daryti. Jau antrą dieną Anna dirbo savarankiškai, tačiau ji visada galėjo kreiptis pagalbos, jei kas nors buvo neaišku.

Anna mano, kad tai buvo gera patirtis ir puikus būdas per atostogas užsidirbti papildomų pinigų. Kadangi kitus darbuotojus pavaduoti reikėjo ne visą darbo dieną, jai užteko laiko pailsėti ir atsipalaiduoti.

Anna mano, kad jei per kitas atostogas pasitaikytų panaši galimybė ir darbas būtų netoli namų, ji tikrai priimtų „SOL“ pasiūlymą padirbėti vasarą arba pavaduoti kitus darbuotojus.

„SOL“ darbo pasiūlymus žiūrėkite čia.