Lauko specialistas Valdis džiaugiasi galėdamas išbandyti naują priežiūros techniką

28. rugsėjo 2023

SOL Baltics – tai ne tik darbo vieta, bet ir vieta, kur gali susitikti su kolegomis, draugais, klientais ir susipažinti su žmonėmis, kurių net nesitikėjai sutikti.

Galimybė dirbti SOL suteikiama kiekvienam, nesvarbu, ar tau 16, 25, 40 ar 68 metai. Amžius nėra kliūtis tobulėti, pažinti kažką naujo ar išmokti pirmą kartą vairuoti automobilį.

Valdis, kuriam dabar 64 metai, 4 metus dirba SOL žolės pjovėju vienoje iš mūsų kliento teritorijų. Į jo pareigas įeina teritorijos apžiūrėjimas, tvarkos palaikymas ir darbų vadovo nurodymų vykdymas.

Anksčiau Valdis dirbo žolės pjovėju Rygos parkuose ir dirbo sezoninius darbus Lielvardėje. Valdis pagal profesiją yra automobilių mechanikas, profesiją įgijęs Uogrės profesinės vidurinės mokyklos technikume. Savo žinias Valdis taip pat naudoja kasdieniame darbe SOL ir dirbdamas namuose Lielvardėje.

Valdui dirbant SOL labiausiai patinka išbandyti naują teritorijos tvarkymo techniką. Valdis save apibūdina kaip darbštų, draugišką ir sąžiningą.

Laisvalaikiu Valdis klausosi įvairių žanrų muzikos ir dirba savo privataus namo sode, kuriame augina įvairias daržoves – bulves, burokėlius, morkas, taip pat žalumynus ir vaisius, kuriais po derliaus nuėmimo galima mėgautis žiemos mėnesiais.

Ar toliau dirbsite SOL, – Valdis nusijuokia ir sako, jei mano sveikata leis dirbti, tikrai dirbsiu.