Triin, kuri pavaduoja kitus darbuotojus per atostogas: „Po sėdimo darbo gera šiek tiek pajudėti“

26. balandžio 2023

Per atostogas kitus darbuotojus pavaduojanti Triin gyvena Viljandyje (miestas). Įprastas kasdienis darbas –  logistikos srityje. Informaciją apie galimybę papildomai užsidirbti Triin gavo iš Viljandžio darbų vadovės Melios. Ji pasiūlė Triin galimybę pavaduoti darbuotojus, esančius atostogose. 

Triin vaikšto miške su Coco ir Bandiido

Triin pasakoja, kad pavaduoja kitus darbuotojus pagal poreikį. Dažniausiai manęs prireikia, kai kas nors išvyksta atostogų. „Kai darbe visą dieną tenka sėdėti, po darbo gera ir pajudėti. Tada nebereikia eiti į jokią treniruotę ir už tai dar gauni pinigų“. Pasak Triin, valytojo darbas nuima per dieną susikaupusią įtampą. „Galiu dirbti ramiai, savo tempu. Vakare grįžus namo galva rami, nuotaika gera“.

Kodėl Triin apskritai eina pavaduoti kitų? Triin nuomone, tai geras būdas užsidirbti papildomų pinigų. Pavyzdžiui, Triin taupo kelionėms.

Jai patinka keliauti, ištrūkti iš kasdienės rutinos. „Galima ilsėtis ir mėgautis saule. Susipažįsti su kitomis kultūromis ir sutinki įdomių žmonių“. Triin su šeima lankėsi Egipte, Kipre, Turkijoje ir daugybėje kitų šalių. Netrukus prasidėsiančių mokinių atostogų metu Triin su vaiku važiuos į Turkiją po ilgos žiemos pasikrauti saulės energijos.

Triin laisvalaikį leidžia su šeima ir draugais. Ji dažnai su šunimi išeina pasivaikščioti į gamtą. Anksčiau Triin turėjo du šunis, deja, vyresnysis šuo Bandiido neseniai mirė ir dabar jie turi tik Coco. Coco yra Italų mastifų veislės šuo. Iš pirmo žvilgsnio šios veislės šunys atrodo bauginančiai, tačiau Triin sako, kad iš tiesų jie yra labai nuoširdūs ir labai saugo savo šeimą.

„SOL“ darbo pasiūlymus žiūrėkite čia.