Pradžia   /   Apie įmonę   /   Atsakingumas

Atsakingumas

Bendrovės „SOL Baltics“ atsakingos veiklos principai

SOL atsakingumo ataskaita

Bendrovė SOL yra stambi tarptautinė įmonė ir rūpinasi savo darbuotojais, klientais, visuomene ir gamtine aplinka. Atsakomybė reiškia, kad bendrovė SOL yra ekonomiškai stipri įmonė, kuri savo veiklą grindžia įmonės vertybėmis ir nustatydama tikslus atsižvelgia į svarbias suinteresuotąsias šalis.

Bendrovės SOL 2022 m. atsakingumo ataskaita

Bendrovės SOL 2020 m. atsakingumo ataskaita

Bendrovės SOL 2019 m. atsakingumo ataskaita

SOL bendradarbiavimo partneriams skirtos atsakingo verslo veiklos nuostatos

Bendrovė „SOL Baltics“ savo klientams siekia teikti atsakingo verslo standartams atitinkančias ir kokybiškas paslaugas, todėl įmonė savo tiekėjais, subrangovais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis pasirenka partnerius, kurie elgiasi etiškai, rūpinasi darbuotojų sauga bei sveikata ir didelį dėmesį skiria aplinkai tausojančiai veiklai.

Bendrovei SOL yra svarbu, kad verslas būtų atsakingas. Taikome integruotą kokybės, aplinkos apsaugos ir darbo aplinkos valdymo sistemą, atitinkančią standartų ISO 9001, ISO 14001 ir ISO 45001 reikalavimus.

Mūsų bendrovė sukūrė pirkimų reikalavimų sąlygas, kuriomis siekiama užtikrinti, kad sudaromų sutarčių partneriai laikosi tvaraus ir atsakingo verslo principų, taip, kai darome mes.

Su SOL bendradarbiavimo partneriams skirtomis atsakingo verslo veiklos nuostatomis galite susipažinti čia:

SOL Baltics verslo partnerių elgesio kodeksas