„SOL Baltics“ Estijos personalo vadovė nominuota įtakingiausio 2022 metų personalo vadovo titului

16. lapkričio 2022

Estijos personalo valdymo asociacijos PARE 30-mečio iškilmėse buvo pagerbti geriausi personalo vadovai. „SOL Baltics“ Estijos personalo vadovė Katre Schmidt taip pat nominuota įtakingiausio 2022 metų personalo vadovo titului.

Katre darbas mūsų įmonėje yra ilga sėkmės istorija. Tai tikra sėkmės istorija jos komandai, mūsų įmonei, ir, tikimės, jai pačiai.

Nuotraukoje: Katre Schmidt, Estijos personalo vadovė

Katre dirbo „SOL“ nuo 2014 m. kaip samdos partnerė. 2019 m. spalio 1 d. Katre pradėjo dirbti personalo vadove Estijos įmonėje.

Ji vadovauja aštuonių žmonių komandai, kurią sudaro trys personalo partneriai, personalo specialistas, trys samdos partneriai ir biuro vadovas. Katre yra pavyzdys savo komandai, kaip specialistas tampa komandos vadovu.

Katre dalyvavo didelių projektų pardavimo procesuose, perimant darbuotojus ir jiems pradedant dirbti. Estijos verslo padaliniuose pradėjo veikti Katre vadovaujamos kovizijos grupės. Būdama kovizijos grupės vadove, Katre palaiko komandos narius ir plėtoja „SOL“ organizacijos kultūrą. Katre sėkmingai baigė metus trukusius „Fontes“ koučingo mentorių kursus ir kaip mentorė padeda kolegoms visose Baltijos šalyse.

Evely Gorobinski, Baltijos šalių personalo ir kokybės vadovė:

„Per trejus metus, dirbdama „SOL“ personalo vadove, Katre tapo stipria Estijos generalinio direktoriaus ir verslo padalinių vadovų strategine partnere. Ji sėkmingai vadovavo Estijos personalo komandai, ugdydama komandos narių bendrumo jausmą ir skatindama jų profesinį bei asmeninį tobulėjimą. Svarbus ir Katre indėlis į „SOL“ tarptautinės personalo komandos veiklą – ji yra kelių Baltijos šalių projektų vadovė ir naujų kolegų mentorė.