Latvijos technikas Ričardas džiaugiasi, kad jo darbo dienos – nenuobodžios

07. spalio 2022

Ričardas yra 25 metų technikas iš „SOL Latvia“. SOL jis dirba jau beveik metus ir tai viena pirmųjų jo darboviečių. Jis kilęs iš nedidelio Latvijos miestelio Strenči, Valmieros apskrityje, o į Rygą persikėlė, kai pradėjo mokytis Latvijos sporto pedagogikos akademijoje tinklinio treneriu.

Apdovanojimas už pasiekimus tinklinio srityje

Ričardas nebijo intensyvaus fizinio darbo. Anksčiau jis yra dirbęs sodininku ir „Circle K“ pardavimų asistentu.

Ričardas labai džiaugiasi prisijungęs prie SOL, kadangi darbas jam užtikrina galimybę judėti ir čia niekada nebūna nuobodu. Darbas – dinamiškas, o kiekviena diena – vis kitokia. Iš pat pradžių reikėjo daug ko išmokti. Pagalba, kurią Ričardas gavo iš savo bendradarbių, buvo itin svarbi ir padėjo jam greitai prisitaikyti.

Drauge su savo komanda, kasdien važiuoja iš vieno objekto į kitą, ir atlieka techninės priežiūros darbus. Darbe prisiima daug atsakomybės rinkdamasis tinkamiausią techninį sprendimą. Įmonėje SOL Ričardas įgijo daugybę praktinių ir naudingų įgūdžių, vienas iš jų –  nedideli taisymo darbai.

Žaidimo įkarštyje

Ričardui SOL įmonėje patinka dirbti daugiausia dėl dinamikos, puikių bendradarbių ir galimybės suderinti darbą su tinklinio treniruotėmis. Tinklinis yra didelė jo aistra, todėl vertina tai, kad darbas netrukdo jam žaisti. Juk treniruotes būtų sunku suderinti su kitais darbais, pavyzdžiui, naktiniu darbu.

Ričardas yra labai energingas ir po darbo nesijaučia pavargęs, netgi priešingai, – kupinas pozityvios energijos. Neįtikėtina, bet jis geba žaisti trijose tinklinio komandose, o savaitgaliais dar ir teisėjauti rungtynėse.