Tutorė Nadežda savo darbą atlieka iš visos širdies

05. rugsėjo 2022

Nadežda SOL dirba daugiau nei dešimt metų. Ji yra instruktorė.

Nadežda (kairėje) su vadove Rena ir kolege Tatjana švenčia 10 metų darbo jubiliejų

Asmeninės savybės kaip paslaugumas ir darbštumas labai praverčia darbe. Smagu dirbti, kai ne tik patinka pats darbas, bet ir aplinkui esantys kolegos. Kolektyvas išties puikus – daug įvairių žmonių, naujų minčių, požiūrio dalinimasis bei profesionalus ir konkretus bendravimas, padeda išlaikyti balansą. Vertindama šiuos dalykus, Nadežda vengia tuščių plepalų bei apkalbų.

Žinoma, darbas nėra iš lengvųjų, tačiau skųstis Nadežda nelinkusi. Naujų darbuotojų atranka užtrunka, bet kai jie pradeda dirbti, svarbu su visais užmegzti pasitikėjimu grįstus santykius. Norint, kad  tai pavyktų, reikia darbuotojui suteikti išsamius mokymus bei instrukcijas. Tai ir yra viena iš pagrindinių instruktoriaus darbo užduočių. Nadeždos darbų vadovas Renal suteikia ne tik žinias ir palaikymą, bet ir giria ją už gerą darbą ir tikrą atsidavimą.

Nadežda rekomenduoja SOL ir kitiems darbo ieškantiems žmonėms. Anot jos, įmonė yra didelė ir solidi. Sutinka, kad valymo paslaugų srities darbuotojų atlyginimas yra mažesnis nei vidutinis, tačiau svarbu tai, kad SOL atlyginimas visada mokamas laiku, kad galima rasti ir lankstaus darbo grafiką. Nadeždos džiaugiasi, jog SOL darbuotojams skiriamas ir kitoks dėmesys – dovanos už stažą, Kalėdų proga dovanėlių gauna ir vaikai.

Laisvalaikiu Nadežda su šeima daug keliauja po Estiją. Jie dažnai leidžia laiką Viitnoje ir vyksta į pajūrį. Iki apribojimų Nadeždos šeima per atostogas vykdavo ir į užsienio keliones.