Darbas „SOL“ puikiai tinka jaunimui vasarai

20. birželio 2022

„SOL“ siūlo daug įvairių darbo vietų ir yra pasiruošusi dalintis savo žiniomis bei patirtimi su jaunimu. Turbūt kiekvienas pažįstame jaunuolių, kurie norėtų darbo vasarai ar po pamokų.

Jaunuolis, vasarą dirbantis „SOL“, valo patalpas

Darbas „SOL“ suteikia puikią galimybę išmokti naujų darbo metodų, suprasti, ką reiškia turėti darbą, bendrauti su kolegomis, išmokti planuoti savo laiką ir sulaukti pripažinimo.

Atlikdami darbinę praktiką jaunuoliai gali pasitikrinti, ar ši profesija jiems tinka, ir gali pradėti galvoti, ką dar būtų galima padaryti, kad gyvenime judėtų į priekį. Jie pamato, kaip atrodo viešbutis, laivas, biuras ar kita įstaiga, kai viduje nėra klientų, ir atranda tų vietų užkulisius.

Jaunimui siūlome galimybę dirbti jiems patogiu laiku – galima pasirinkti, kiek valandų, kuriomis dienomis ir kokiu laiku eiti į darbą. Objekte jaunųjų darbuotojų laukia darbų vadovas arba kitas patyręs darbuotojas, pasiruošęs instruktuoti ir apmokyti. Suteikiame šiuolaikiškas ir ergonomiškas darbo priemones bei patogią darbo aprangą. Jaunuoliai gali pasirinkti, ar nori dirbti savarankiškai, ar komandoje su kitais.

Jaunuoliai vasarą „SOL“ dirba lauko darbus

Norintiems pagilinti studijuojamos specialybės žinias, siūlome praktiką atlikti ir biure – personalo, techninėse ar pardavimų komandose. Tai neįkainojama galimybė įgyti patirties tarptautinėje organizacijoje.

Informacijos apie jaunimui tinkamą darbą maloniai suteiks įdarbinimo skyriai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, arba informacijos galite teirautis savo vadovo.

Stebėkite „SOL Lietuva“ feisbuko puslapį ir svetainę www.sol.lt ir perduokite informaciją savo jauniems giminaičiams, draugams ir pažįstamiems. „SOL“ darbai laukia jaunimo!