„SOL Baltics” toliau stiprina pozicijas transporto sektoriuje

03. kovo 2016

Nuo šių metų „SOL Baltics” prižiūri Rygos oro uosto keleivių terminalą. 40 000 m2 valomą vidaus patalpų plotą tvarko 60 SOL darbuotojų. Trejų metų sutarties vertė viršija 2 mln. eurų. Pernai Rygos oro uostas priėmė daugiau kaip 5 mln. keleivių.

Rygos oro uostas – jau trečiasis oro uostas regione, kurį prižiūri „SOL Baltics”. Daugelį metų patalpų valymo ir priežiūros paslaugas bendrovė teikia Helsinkio oro uoste bei tvarko lėktuvus ir dalį terminalų Talino oro uoste.

„Oro uosto priežiūra yra itin sudėtinga ir reikalauja laikytis pačių aukščiausių standartų. Tai – ne tik didelė darbų apimtis ir lankytojų srautai, bet ir šalies įvaizdžio dalis, tarsi jos vizitinė kortelė. Kokybės reikalavimai oro uosto priežiūrai nė kiek ne mažesni nei banke ar ambasadoje. Oro uostas yra ir valstybės strateginis objektas, todėl valymo brigadai taikomos saugos rizikos ir saugumo nuostatai, prilygstantys reikalavimams dirbant ginkluotose pajėgose. Mūsų darbuotojai praeina griežtus saugos kontrolės ir darbo oro uoste mokymus, kurie baigiami egzaminu”, – objektui keliamus reikalavimus atskleidė „SOL Baltics” valdybos pirmininkas Rinel Pius.

Siekdama užtikrinti, kad keleiviai galėtų džiaugtis švaria ir tvarkinga terminalo aplinka, bendrovė į savo priežiūros paslaugų diegimą, procesų plėtrą bei žmogiškųjų išteklių vystymą papildomai investavo 50 tūkst. eurų.